skip to Main Content

Krátkodobá půjčka

Okamžité řešení drobných finančních problémů

Online nezávazná žádost o půjčku

Hlavní výhody krátkodobých půjček

Snadná žádost

Celý proces vyřízení krátkodobé půjčky probíhá online. Nemusíte se bát žádného papírování a vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova.

Půjčku získají i problémoví klienti

Není problém získat krátkodobou půjčku bez registru. Negativní záznamy v registru dlužníků většinou nejsou nepřekonatelným problémem.

Peníze na účet i hotově

Záleží zcela na vás, zda si necháte poslat krátkodobou půjčku na účet nebo si vyzvednete peníze hotově v jednom z kontaktních míst.

Rychlá krátkodobá půjčka bez registru

Rychlá krátkodobá půjčka je obvykle úvěr, jehož splacení je naplánováno na délku jednoho měsíce. Doba splatnosti ale není vytesána do kamene tzn. že některé společnosti mohou nabízet i splatnost 3 měsíce či déle. Kromě toho je také možné si nechat prodloužit splatnost rychlé krátkodobé půjčky, pokud se dostanete do problémů se splácením.

Krátkodobé půjčky fungují podobně jako jiné mikroúvěry (půjčka do výplaty, půjčka ihned). Oproti klasickým půjčkám je charakterizuje, jak už název napovídá, kratší doba splatnosti. Obvykle je žadateli poskytnuta paušální částka, kterou je dlužník zavázán splatit v daném časovém období. Běžně se pak krátkodobá půjčka splácí prostřednictvím jedné splátky. Poplatky mohou být vyšší než u bankovních půjček, na druhé straně jsou krátkodobé půjčky jednoduchým úvěrovým produktem, u kterého ihned víte, jakou částku přeplatíte a kdy budete mít splaceno.

I přesto, že může být úroková sazba rychlých krátkodobých půjček vyšší než u dlouhodobých půjček, dlužníci přesto mohou přeplatit méně, než by platili u půjčky dlouhodobé, díky krátké době splatnosti. Zároveň také odpadá stres plynoucí z neustálého měsíčního splácení, které může u dlouhodobých úvěrů trvat i několik let.

Zcela běžné pak jsou krátkodobé půjčky bez doložení příjmů nebo krátkodobé půjčky bez registru, neboť poskytovatelé těchto půjček nabízejí klientům pouze nižší částky s kratší splatností, není třeba žadatele příliš důkladně prověřovat.

Jak najít nejlepší krátkodobé půjčky?

Při výběru nejlepší krátkodobé půjčky je třeba porovnávat nejenom výši úroků, ale také celkově přeplacenou částku. Krátkodobé půjčky se mohou také lišit v podmínkách prodloužení splatnosti, předčasného splacení a v mnoha dalších podrobnostech.

Dokážete-li najít všechny tyto informace u všech krátkodobých půjček, zajistíte si výběr té nejlepší krátkodobé půjčky. Řekněte však sami. Kolik času myslíte, že takovým hledáním a porovnáváním strávíte? A myslíte, že se skutečně doberete toho nejlepšího výsledku? Nechceme vás podceňovat, ale pravděpodobně nikoliv. Pokud však využijete služby nezávazného srovnání, dozvíte se kýžený výsledek doslova raz dva. Žádost je nezávazná a bezplatná, tak proč ji okamžitě nevyužít? Nemáte co ztratit.

Charakteristika krátkodobých půjček

S těmito půjčkami se nezavazujete ke splácení vysoké jistiny, což znamená, že se zavážete poskytovateli úvěru pouze na krátkou dobu. Kromě toho mají krátkodobé půjčky několik společných vlastností:

  1. Přístup k rychlé hotovosti

Na rozdíl od dlouhodobých půjček, které vyžadují před převodem prostředků zdlouhavý proces schválení, je žádost o krátkodobou půjčku schválena už do hodiny nebo i dříve. Díky tomu jsou tyto půjčky skvělou volbou pro nouzové případy, jako je oprava protékající střechy nebo (čím dál častější) platba u zubaře. Rychlá půjčka vám poskytne peníze na to, abyste se okamžitě postarali o váš problém, provedli platby a později ji vrátili třeba po výplatě.

  1. Žádné ručení či zajištění

Rychlé krátkodobé půjčky jsou nezajištěné, to znamená, že ke schválení nevyžadují zastavovat žádnou nemovitost ani ručitele. Nemusíte vlastnit dům, mít na bankovním účtu peníze nebo mít vynikající úvěrovou historii. Krátkodobé půjčky bez registru nejsou vůbec výjimečné. Díky tomu jsou dobrou volbou pro mladší jedince, kteří teprve začínají, stejně tak pro každého jiného žadatele, který nemá dost finančních prostředků na to, aby si splnil své současné finanční cíle.

  1. Rychlý proces žádosti

U krátkodobých půjček nebudete dlouho čekat na vyřízení své žádosti. Většina poskytovatelů těchto úvěrů vyžaduje pouze informace uvedené na dokladu totožnosti. Obvykle není potřeba ani potvrzení příjmů.

  1. Široká škála využití

Hypotéku lze využít pouze k platbě za váš domov a půjčku na auto pouze k platbě za vaše vozidlo. S krátkodobou půjčkou však máte svobodu a můžete používat prostředky na cokoliv, co chcete. Možná máte klasický problém a potřebujete koupit nový kotel, nedostává se vám peněz a potřebujete rychlou půjčku před výplatou nebo chcete vzít rodinu na vytouženou dovolenou. Můžete si s nimi zkrátka nakládat, jak uznáte za vhodné.

  1. Peníze lze poslat na účet nebo vybrat hotově

Máte hned několik možností, jak získat prostředky z vaší krátkodobé půjčky. Můžete požádat o krátkodobou půjčku na účet, nebo si vybrat peníze v hotovosti. Pokud se rozhodnete pro výplatu v hotovosti, pravděpodobně budou peníze k dispozici o něco později ale výběr je čistě na vás.

Kdy je vhodné si pořídit krátkodobou půjčku?

Je samozřejmé, že krátkodobá půjčka ihned bude mít o něco vyšší úrok než dlouhodobá. Krátkodobé půjčky tak jsou užitečné, když je třeba uhradit rychle nějaké drobné platby. Pomůže vám s nákupem vybavení bytu nebo uspokojení jiných potřeb. Tyto půjčky mají také výhodu předvídatelnosti. Při jejím uzavření budete ihned vědět, kdy máte půjčku splatit. Co si budeme povídat, dlouhodobé půjčky tento luxus nabídnout nemohou a kdo ví, co bude třeba za rok.

Nejlépe je však využívat krátkodobou půjčku pouze tehdy, je-li vaše finanční potřeba opravdu naléhavá a nemáte jiné alternativy. Náklady na její splácení se mohou vyšplhat poměrně vysoko, pokud se vám podaří zpozdit se s platbou.

Jak to funguje

  1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
  2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
  3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
  4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
  5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Krátkodobá půjčka vám pomůže ihned

Recenze

OneCredit mi pomohlo, když nám odešla lednice a já neměl dostatek hotovosti. V bance se mnou nechtěli ani mluvit, ale tady mi vyšli vstříc. Se žádostí, převodem peněz ani splácením jsem neměl nejmenší problém.

Asi před měsícem jsem se dostala s penězi na nulu a hledala jsem výhodnou půjčku do výplaty. Narazila jsem na OneCredit a jsem s jejich službami naprosto spokojená. Krátkodobá půjčka mi pomohla v nouzové situaci a já už jsem nyní půjčku splatila. Vše proběhlo v pořádku.

Časté dotazy

Je možné si pořídit i krátkodobou půjčku bez registru?

Poskytovatele krátkodobých půjček se nekoukají na klienta jako číslo, ale ke každému přistupují individuálně. Pokud máte nějaké negativní záznamy v registrech dlužníků a jinde se k vám už otočili zády, věřte, že zde máte velkou šanci se svou žádostí uspět.

Co musím splňovat, abych mohl podat žádost o krátkodobou půjčku online?

Postačí, pokud jste občanem ČR nebo cizincem s trvalým pobytem v ČR a jste starší 18 let. Pokud jde o získání půjčky, tak zpravidla odmítáme klienty, kteří vyhlásili osobní bankrot nebo jsou v insolvenci.

Potřebuji pro získání krátkodobé půjčky ručitele?

Stává se, že u některých půjček po vás bude věřitel vyžadovat ručitele, u krátkodobých půjček se tomu tak neděje.

Nemám stabilní příjem, mohu zažádat o rychlou půjčku?

V některých případech se můžete těšit na peníze na bankovním účtu už do 15 minut, na vyšší částky si můžete počkat do druhého dne.

Jak rychle obdržím peníze na účet?

Čas převodu je individuální. Záleží na vaší bance. Nicméně rychlé půjčky jsou vyřízeny ihned a peníze na účtu můžete vidět už za 15 minut od podání žádosti o půjčku.

Co když nebudu schopný půjčku splatit?

V případě zpoždění splátky vám mohou být naúčtované poplatky, které jsou přesně definované ve smlouvě o půjčce. Nejdůležitější však je především rychlá komunikace ze strany klienta, pokud se dostane do problémů.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo