skip to Main Content

Půjčka na auto

Pořiďte si vysněný vůz díky autopůjčce ještě dnes

Online nezávazná žádost o půjčku

Hlavní výhody půjčky na auto

Výsledek získáte za pár minut

Stačí nám sdělit něco o sobě, své finanční situaci a částce, kterou si chcete půjčit a my vám obratem zobrazíme veškeré dostupné půjčky na auto odpovídající vaší situaci.

Prozkoumáme za vás celý trh

Prohledáme za vás trh a získáme informace o široké škále autopůjček od všech dostupných poskytovatelů. Vyhledání té nejlepší půjčky na auto tak není žádný problém.

Porovnáme za vás nabídky autopůjček

Půjčky na auto lze řadit podle celkových nákladů i šance na získání půjčky. Vždy se však ve výsledcích dočkáte té nejlevnější půjčky na auto. Zda si ji vyberete je čistě na vás.

Nejlevnější a nejvýhodnější půjčka na auto

Půjčky na auto vám umožní půjčit si peníze, které potřebujete na nákup automobilu. Máte možnost získat jak nezajištěné, tak zajištěné půjčky. Hledáte-li nejlevnější půjčku na auto, pak dosáhnete výhodnějších úvěrových podmínek, pokud půjčku zajistíte kupovaným automobilem, což je dobrá i špatná zpráva zároveň. Získáte výhodnější podmínky, vystavujete se však riziku, že vám bude auto zabaveno, pokud úvěr nesplácíte, jak máte.

Nejlepší půjčky na auto obvykle nabízejí pevnou úrokovou sazbu se splatností několika let. Délka splatnosti však také závisí na výši poskytovaného úvěru. Pokud vám postačí k pořízení automobilu i 40 000 Kč, můžete půjčku splatit už za 45 dní a za měsíc a půl tak být opět bez dluhu.

Výhodou samozřejmě je, že většina věřitelů poskytuje autopůjčky na nové i ojeté vozy. Stejně jako v případě dalších osobních půjček existuje široká škála poskytovatelů, kteří bojují o vaši pozornost. Jedním ze způsobů, jak zjistit, který z bankovních a nebankovních věřitelů poskytuje nejlepší půjčku na auto je, využití srovnávače, který zvládne vykonat tu nejdůležitější práci za vás, během pár minut.

Nemůžete získat půjčku v bance? Sjednejte si půjčku bez registru online a peníze máte ještě dnes.

Jak zažádat o nejlevnější půjčku na auto

Než si zřídíte autopůjčku, musíte vzít v úvahu, kolik utrácíte a kolik si můžete dovolit každý měsíc splácet. Skvělým způsobem, jak následně srovnat nabídky, je porovnání celkových nákladů na úvěr, neboť tato cifra zohlední výši měsíčních splátek a také délku splácení. Při porovnávání půjček je také třeba dávat pozor na to, že prodloužení období splácení může snížit náklady na měsíční platby, ale může to také znamenat, že celkově zaplatíte více na úrocích. Celý proces žádosti a vyřízení půjčky je však poměrně snadný a lze ho popsat v 6 krocích:

Celý proces vyřízení půjčky

 1. Vraťte se k našemu formuláři v horní části webové stránky a posuvníkem si navolte výši vaší půjčky.
 2. Vyplňte základní kontaktní údaje a žádost o autopůjčku odešlete.
 3. Žádost bude obratem vyhodnocena a následně vám budou zaslány informace o výsledku schvalovacího procesu.
 4. Jakmile je půjčka schválena, zašleme vám veškerou smluvní dokumentaci. Je třeba si zkontrolovat správnost všech informací a následně ji stvrdit elektronickým podpisem (prostřednictvím SMS zprávy).
 5. Na bankovní účet, který byl uveden v žádosti vám budou poskytnuty finanční prostředky.
 6. Půjčku splácíte standardními měsíčními splátkami z vašeho bankovního účtu.

OneCredit.cz poskytuje krátkodobou půjčku na auto se splatností 45 dnů do výše 40 000 Kč. Tu využijí především zájemci o levné vozy. Dlouhodobou půjčku bez doložení příjmů s klasickým měsíčním splátkovým kalendářem je možné zřídit až do výše 1 000 000 Kč.

Jaké jsou výhody autopůjčky oproti leasingu?

Uvažujete-li o financování nového vozu, máte zpravidla dvě možnosti: půjčka na auto a leasing. Pokud dáte přednost autopůjčce, získáte peníze přímo od banky nebo nebankovní společnosti, přičemž se vůz ihned stává vaším majetkem a můžete s ním nakládat, jak uznáte za vhodné. V případě zajištěné autopůjčky pouze hrozí, že vám bude automobil zabaven, pokud nebudete schopní půjčku splácet, s tímto úmyslem si však nikdo autopůjčku nezřizuje.

Již v průběhu splácení však můžete vůz prodat a použít ho například k předčasnému splacení půjčky na auto. S využitím srovnávače navíc není problém získat nejlevnější autopůjčku s velmi výhodnými úvěrovými podmínkami.

Pokud využíváte leasingu, auto si po dobu splácení pouze pronajímáte a zůstává nadále majetkem leasingové společnosti. Kromě toho, že prodejem vozu nemůžete splatit zbytek splátek navíc podstupujete riziko, že vám bude vůz zabaven, pokud by došlo ke krachu leasingové společnosti.

Mezi spotřebními úvěry hrají autopůjčky prim

Podle dat z letošního roku, která jsou dostupná na stránkách české bankovní asociace jsou právě půjčky na auto nejčastějším důvodem žádosti o úvěr. Nákup automobilu financuje prostřednictvím úvěru hned 39 % žadatelů o půjčky, na druhém místě se umístilo financování bydlení s 33 % a pomyslné stupně vítězů doplňují půjčky na mobilní telefony a počítače 32 %.

Oblíbenost půjček na auta také vedla k tomu, že rovněž vzrostla průměrná výše spotřebního úvěru, kdy si téměř polovina žadatelů (48 %) zřídila půjčku přesahující 100 000 Kč. Celá pětina žádostí pak přesáhla dokonce hranici 300 000 Kč. Ukazuje se tak, že se Češi autopůjček nebojí, spíše se naopak těší stále větší popularitě.

Jaké úvěry si Češi zřizují nejčastěji?

Autopůjčka 39 %
Úvěr na bydlení 33 %
Mobilní telefony a počítače 32 %
Bílá elektronika 29 %

 

Proč si sjednat půjčku na auto právě na OneCredit.cz?

Naším úkolem je dopomoci vám k moudřejším finančním rozhodnutím. Již několik let porovnáváme a zkoumáme úvěrové poskytovatele, včetně těch, kteří poskytují půjčky na auto. Jsme tak schopní vám nelézt tu správnou autopůjčku dle vaší situace. Snažíme se vám dodávat objektivní a nejlepší výsledky srovnání.

Když pro vás hledáme nejlepší půjčku na auto, porovnáváme RPSN u celé řady věřitelů, abychom měli jistotu, že získáte opravdu ten nejlepší výsledek. Zároveň se snažíme hledat věřitele, kteří udržují své poplatky na minimu a nabízejí podmínky splácení, které odpovídají vašim potřebám. Uvedené podrobnosti o jednotlivých autopůjčkách ve výsledcích hledání jsou vždy aktuální k datu zveřejnění, přičemž nejdůležitější roli v našem srovnání hraje RPSN, poplatky, potřeby žadatele a jeho finanční možnosti.

 1. Vybíráme pro vás pouze nabídky důvěryhodných věřitelů licencovaných ČNB
 2. Z široké nabídky půjček na auto si vybere téměř každý
 3. Půjčku vyřídíte téměř okamžitě a peníze můžete čerpat doslova za pár minut
 4. Chlubíme se nadprůměrnou schvalovatelností žádostí o úvěr
 5. Celý proces žádosti a schválení půjčky i čerpání peněz probíhá online

Jak to funguje

 1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
 2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
 3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
 4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
 5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Získáte půjčku na auto i bez registru

Recenze

Služby OneCredit.cz využívám už pár let a nemůžu si stěžovat. Poskytují skvělé služby, a tak nebyl problém získat ani bankovní autopůjčku. Po zadání údajů jsem získal hned několik nabídek a mohl jsem si vybrat přesně podle mých představ.

Díky OneCredit.cz jsem získal skvělou půjčku na auto bez skrytých poplatků, přičemž mám možnost provádět mimořádné splátky bez poplatků. Zákaznický servis je rovněž od začátku vynikající. Skvělá komunikace a ochota se vším pomoci. Nemůžu než doporučit.

Nejčastěji kladené dotazy

Co je to RPSN autopůjčky?

Roční procentní sazba nákladů neboli RPSN je celková částka, kterou ročně za půjčku přeplatíte. Tvoří ji součet zaplacených úroků spolu s veškerými danými poplatky. Vzhledem k tomu, že se poplatky u půjček na auto dlouhodobě snižují, je zpravidla jen o něco málo vyšší než úroková sazba.

Mohu získat financování automobilu i s negativní úvěrovou historií?

Pokud máte špatnou úvěrovou historii, o nejlevnější půjčku na auto můžete zažádat, není však pravidlem, že získáte nárok na nejlepší nabídku. Úvěrové společnosti se však kromě vaší úvěrové historie budou zabývat také osobními okolnostmi každého žadatele a jednotlivé žádosti jsou hodnoceny individuálně. Ani negativní záznamy v registrech, tak nemusí znamenat stopku.

Mohu využít autopůjčku i k financování ojetého vozu?

Samozřejmě. Půjčky na auto jsou zpravidla účelové půjčky určené k nákupu vozu. Zda se jedná o zánovní vozidlo nebo ojetý automobil, nehraje při žádosti významnou roli.

Co musím splňovat, abych získal nárok na autopůjčku?

Požadavky jednotlivých věřitelů se drobně liší. Obecně je však třeba podobně jako u většiny finančních produktů, abyste byli starší 18 let. Výhodou samozřejmě budou prokazatelné příjmy a úvěrová historie bez negativních záznamů.

Kolik si mohu půjčit na nákup automobilu?

Pokud hledáte dlouhodobou půjčku s pravidelnými měsíčními splátkami, můžete si půjčit až milion korun. U vyšších částech však počítejte i s vyššími splátkami, proto byste si měli předem spočítat, zda si budete moci vysokou splátku dovolit.

Kolik si mohu půjčit na nákup automobilu?

Bohužel vám nemůžeme poskytnout přesnou cenu. Naše služba je bezplatná, cena čerpání však závisí na několika věcech, jako jsou poplatky za pozdní nebo předčasné splátky, případně vaše úvěrová historie, která může snížit RPSN. Pokud jste schopni navíc složit část kupní ceny vozu z vlastní kapsy, můžete rovněž ušetřit.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Nejnovější články z magazínu

Nejlepší Financování Auta

Které způsoby jsou nejlepší k financování auta?

V dnešní době je auto potřebná, pro některé lidi nezbytná věc. Zdaleka ne každý má ale na nový vůz dostatek vlastních prostředků. Podstatná většina lidí koupi vozidla řeší prostřednictvím vhodného úvěru. Na výběr jsou čtyři hlavní možnosti - klasický leasing,…

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo