skip to Main Content

Půjčka na ruku ještě dnes

Rychlá hotovostní půjčka bez zbytečných průtahů při schvalování

Online nezávazná žádost o půjčku

Hlavní výhody půjček na ruku ještě dnes

Půjčíte si i bez registru

V současné době už musí každý poskytovatel půjček na ruku ještě dnes nahlížet do registrů dlužníků, jakou váhu však přisoudí zjištěným informacím už je na každém poskytovateli. Proto mohou o tyto rychlé půjčky žádat i osoby s negativními záznamy v úvěrové historii.

Rychlá online žádost

Rychlé půjčky ještě dnes lze vyřídit už za pár minut. Zájemci většinou nežádají o vysoké úvěry, proto je schvalovací proces minimalizován. Nemusí se obtěžovat s prokazováním bonity ani dokládáním účelu půjčky. Díky tomu je schválení žádosti o úvěr otázkou pár minut. Doba schválení vyšších půjček je pak rovněž zkrácena na minimum.

Velký výběr půjček bez ručení

Každý žadatel o půjčku na ruku ještě dnes může vybírat z nabídky řady nebankovních společností, které nabízejí různé úvěrové podmínky. Výhodou také je, že po vás nikdo nebude požadovat ručitele nebo zástavu nemovitosti. Nemusíte se bát, že byste přišli o střechu nad hlavou.

Máte zájem o rychlou půjčku na ruku? Nejvýhodnější hotovostní půjčky

Trpíte nedostatkem hotovosti? Řada nebankovních společností vám může pomoci poskytnutím rychlé hotovostní půjčky s dostupnými splátkami. Půjčky na ruku ještě dnes můžete zužitkovat jako krátkodobé půjčky, které lze využít k jakémukoliv účelu – od pozapomenutých účtů nebo rozbitých elektrospotřebičů až po výlety s rodinou. Stejně tak dobře mohou posloužit jako alternativa k dlouhodobým bankovním půjčkám, neboť si můžete půjčit až milion korun.

OneCredit je inovativní společností s odlišným přístupem k žadatelům o rychlé půjčky ještě dnes. Primárním zaměřením je nabídnout zákazníkům extrémně rychlé hotovostní půjčky, které skutečně získají bez nutnosti zřizování bankovního účtu. Na první místě je klient a jeho spokojenost. Kromě toho je však OneCredit schopný nabídnout i plnohodnotný úvěr se splatností 84 měsíců ve výši až milion korun.

Krátkodobou variantu se splatností do 45 dní lze použít i jako nouzovou hotovostní půjčku, které jsou podobné jiným typům krátkodobých půjček – například půjčkám ihned na účet nebo půjčkám do výplaty – a lze je snadno přizpůsobit požadavkům každého klienta. Není tak problém získat například půjčku na ruku bez doložení příjmů. Tyto krátkodobé hotovostní půjčky jsou charakteristické nižším úvěrovým rámcem, kratší dobu splácení, přičemž pomáhají lidem v nepředvídatelných situacích. Jsou vytvořené pro klienty, kteří především potřebují rychle peníze. Mnoho z poskytovatelů půjček na ruku tak poskytuje i nouzové úvěry, pro lidi s horší úvěrovou historií. Není tak problém získat i půjčku na ruku bez kontroly registru dlužníků.

Lidé s vyšší bonitou pak mohou v klidu žádat i o vyšší variantu půjčky na ruku, která může mít úvěrový rámec až milion korun. Tyto peníze už lze využít k větším investicím či nákupům dlouhodobější povahy.

Potřebujete peníze na ruku rychle? OneCredit vám pomůže

Pokud okamžitě potřebujete nouzové financování, není nic jednoduššího než zažádat o půjčku na ruku ještě dnes prostřednictvím formuláře na OneCredit. Celý proces žádosti, schvalování a převodu peněz je navržen tak, aby se k vám dostaly finanční prostředky, co možná nejrychleji. O půjčku na ruku můžete zažádat online, aniž byste se museli při žádosti obtěžovat s jakýmkoliv papírováním.

Chápeme, že pokud potřebujete hotovostní půjčku rychle, pravděpodobně se vypořádáváte se stresovou situací. Věřitelé, se kterými OneCredit spolupracuje, tak nabízejí perfektní pomoc lidem, kteří potřebují rychlou nápravu urgentního problému.

I když vás odmítly například v bance, nemusíte mít obavy. Zde naleznete pouze důvěryhodné věřitele, kteří se specializují na poskytování půjček na ruku ještě dnes klientům, jež nemusí mít nutně zcela bezchybnou úvěrovou historii.

Půjčku bez registru je možné opravdu získat i v dnešní době

Oproti minulosti se pozměnily podmínky pro získání půjčky bez registru. Všechny úvěrové subjekty musí zkoumat bonitu žadatele. K tomuto zkoumání patří i nahlížení do registru dlužníků. Máte-li negativní záznamy v registrech dlužníků mladší 5 let, znamená to, že o bankovní úvěr žádat nemůžete.

Při žádosti o půjčku na ruku ještě dnes však o schválení rozhodují nebankovní poskytovatelé, kteří jsou při posuzovaní úvěrové minulosti klienta mnohem benevolentnější. Ani drobné prohřešky v úvěrové historii tak při schválení těchto půjček nebývají problémem. Samozřejmě za tuto výhodu zaplatí žadatel o něco více peněz na úrocích, protože však žádá pouze o krátkodobou půjčku, není přeplatek nijak vysoký. Pokud tedy máte negativní zkušenost z banky, která vám půjčku neposkytla, zde na OneCredit se nemáte čeho bát.

Charakteristika půjček na ruku ještě dnes

  1. Vysoká míra schválení

Poskytovatelé půjček na ruku se spíše než na úvěrovou historii soustředí na to, aby jim byla půjčka schválena. Proto stačí v žádosti o půjčku na ruku uvést informaci, zda máte příjem, nikdo však už nezjišťuje ani nepožaduje jeho přesnou výši. Vzhledem k často naléhavé povaze žádostí o půjčku na ruku vám OneCredit pomůže rychle identifikovat nejlepší nabídky od skupiny nebankovních věřitelů – společností, u kterých je největší pravděpodobnost, že vám půjčku schválí.

  1. Rychlá žádost

Díky snadno použitelné žádosti o půjčku a moderním mobilních technologií můžete mít peníze na ruku nejenom snadno, ale i rychle. S hotovostí můžete nakládat už za několik hodin. Celou žádost navíc můžete vyplnit pouze pomocí vašeho smartphonu.

  1. Vyšší RPSN

Krátkodobé půjčky mají na první pohled vysoké RPSN, zdání však může klamat. Nabídky nebankovních společností nejsou zdaleka tak špatné, jak může na první pohled působit. Vyšší RPSN je obvykle pouze odrazem krátkého období, během kterého máte peníze vypůjčené. Toto období málokdy přesáhne měsíc a RPSN se vypočítává jako parametr za celý rok. Nejedná se tak o nemorální nebo podvodné jednání. Všichni naši věřitelé jsou renomovaní a regulovaní ČNB a předem vás o RPSN nebo poplatcích souvisejících s půjčkou informují. U dlouhodobých půjček na ruku je RPSN také o něco vyšší než v bance, tyto nebankovní poskytovatelé však mají oproti bankám mnohem větší schvalovatelnost úvěrů.

  1. Výplata peněz na ruku

Velmi často se stává, že nebankovní společnosti hovoří o půjčkách na ruku a přitom musí být vyplacené na bankovní účet. Takovým půjčkám by ale spíš slušel název půjčka na účet ještě dnes. Poskytovatelé půjček na ruku jsou schopni zajistit, doručení peněz až k vám a to hned dvěma způsoby. Hotovost vám doveze kurýr za poplatek nebo si vyzvednete hotovost na jednom z kontaktních míst, které nejčastěji bývají benzinové pumpy nebo trafiky.

Půjčka ještě dnes pro žadatele s bankovním účtem

Zájemci o půjčky ještě dnes mohou vybírat i z bezhotovostních půjček ihned na účet. Jejichž vyřízení je často ještě rychlejší než u hotovostních půjček. Stejně jako o půjček na ruku navíc můžete vybírat z poskytovatelů půjček bez doložení příjmů nebo půjček bez registru. Těch je v tomto segmentu trhu možná ještě více.

Používáte-li tedy standardně váš bankovní účet, nic vám nestojí v cestě, abyste si případně zažádali i o půjčku na účet ještě dnes. Pro žadatele, kteří tuto možnost z různých důvodů nemají, však skvěle pomůže i půjčka ještě dnes na ruku.

Jak to funguje

  1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
  2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
  3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
  4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
  5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Hotovostní půjčka dnes na ruku

Recenze

Odešla nám lednička, klasicky těsně po záruční době. Bez lednice je to hlavně v letních měsících dost náročné. Potřebovali jsme tedy novou, ale já jsem na mateřské a manžel měl těsně před výplatou. Zažádali jsme si tedy o rychlou půjčku ihned na účet a za peníze koupili lednici. Půjčku ve výši 15 000 a splatností 30 dnů se nám dokonce podařilo splatit předčasně. Všechno proběhlo bez zádrhelů a rychle, navíc víme, kam se můžeme v budoucnu znovu obrátit.

Jako OSVČ mám neustálý problém s prokázáním svých příjmů. Znáte to, snažíte se optimalizovat daňové přiznání, abyste ušetřili a posléze vám v bance nechtějí na základě předloženého daňového přiznání půjčit. Proto si už několik let zřizuji nebankovní půjčky. V poslední době využívám na pokrytí krátkodobých finančních závazků OneCredit a nemůžu si stěžovat. Vždy se jim podaří najít mi půjčku přesně podle mých představ.

Časté dotazy

Poskytujete i půjčky ještě dnes bez registru?

V současnosti se nahlíží do registru dlužníků, jak pozitivních tak negativních při každé žádosti o půjčku. Nebankovní poskytovatelé půjček na ruku však mají mnohem benevolentnější podmínky při posuzování bonity klienta. Na tyto půjčky tak dosáhne i většina žadatelů s negativní záznamem v registru dlužníků.

Jak rychle obdržíme peníze na ruku?

Vaše žádost je schválena okamžitě. Pak už jenom záleží, jaké řešení pro získání peněz zvolíte. Vybírat peníze můžete obratem na jednom z kontaktních míst. Dodání kurýrem k vám do domu většinou trvá 24 hodin. Pokud však na peníze spěcháte ještě více, rychlejší možností je využít půjčku na účet ještě dnes.

Jak dlouho budu půjčku splácet?

Záleží na nastavení úvěru. Nejčastěji se splatnost půjček na ruku pohybuje mezi 30 a 45 dny. Dlouhodobější půjčky na ruku s vyšším úvěrovým rámcem pak mají splatnost až 84 měsíců.

Co když budu mít problémy se splácením?

Pokud máte problémy se splácením vašeho dluhu, okamžitě kontaktujte vašeho poskytovatele půjčky. Do této situace se může dostat každý a většinou není problém si nechat za poplatek splatnost půjčky na ruku prodloužit.

Kolik peněz si mohu půjčit?

Půjčky na ruku ještě dnes lze rozdělit na dva typy úvěrů. Krátkodobé by měli řešit především urgentní finanční potřeby, nikoliv sloužit k úhradě vyšších investic. Jejich výše se pohybuje nejčastěji kolem 10 000 Kč maximálně do 35 000 Kč. Potřebujete-li však vyšší obnos, OneCredit dokáže nalézt řešení i pro vás. Pro dlouhodobější investice jsou určené půjčky na ruku s úvěrovým rámcem až milion Kč.

Mám soudně zablokovaný účet z důvodu exekuce, mohu si zažádat o půjčku na ruku?

V tomto případě bohužel patříte k úzké skupině lidí, kterým půjčka na ruku být poskytnuta nemůže. Půjčka bohužel není lidem s exekucí případně v insolvenci poskytována.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo