skip to Main Content

Půjčka ihned na účet

Získejte peníze na účet ihned bez ohledu na vaše příjmy a úvěrovou historii

Online nezávazná žádost o půjčku

Hlavní výhody půjček bez příjmu

Rychlá online žádost

Na nic nečekejte a začněte s vyplněním online formuláře. Příjemná a okamžitá cesta k půjčce. Bez nutnosti jakéhokoliv papírování. Žádosti můžete odesílat 24/7. Je pro nás nepředstavitelné, abychom po klientech požadovali navštívení kamenné pobočky. Vše zvládnete z pohodlí domova.

Okamžité vyřízení půjčky

Rozumíme tomu, co vás vede k potřebě rychle si půjčit. Máte naléhavý výdaj, jehož zaplacení jednoduše nepočká. Proto jsme zkrátili proces vyřízení půjčky na minimum. Snažíme se neustále zrychlovat a více činností automatizovat, tak aby vyřízení půjčky netrvalo ani o jednu zbytečnou vteřinu navíc.

Zasíláme peníze na účet bez prodlení

Naše pověst a dobré zkušenosti klientů jsou pro nás na prvním místě. Vybíráme pro vás pouze poskytovatele nebankovních půjček, kteří jsou schopni vám vyplatit peníze na účet okamžitě v den podání žádosti. Nepřipouštíme žádná zbytečná zdržení!

Půjčka ihned na účet – získejte peníze za pár minut

Cítíte, že byste si zasloužili rychlou dovolenou? Chcete překvapit milovanou osobu krásným dárkem? Nebo jste objevili skvělý inzerát na koupi automobilu, ale nemáte na účtu dostatek peněz? Bez ohledu na to, která situace pro vás platí, možnost půjčit si peníze za pár minut online se hodí vždy.

V bance je často velmi obtížné získat rychlý úvěr během krátké doby (do jednoho dne). Důvodem je, že banky potřebují více času na zpracování úvěru, ověření kredibility klienta, jeho úvěrové historie nebo přípravu smlouvy o půjčce. Půjčka bez doložení příjmů nebo půjčka bez registru ihned je pak v bance naprostou utopií.

Žadatelům pak nezbývá nic jiného, než volit mezi nebankovními půjčkami. To může občas představovat problém, neboť v nabídce nebankovních společností, aby se čert vyznal. Na jednom konci naleznete společnosti, které nabízejí podmínky téměř srovnatelné s bankovními domy, na druhé straně však můžete narazit na nebankovní půjčky, u kterých přeplatíte na úrocích desítky procent. Ani nemluvě o tom, že někteří poskytovatelé nebankovních půjček požadují za úvěr jistou formu zástavy, ať už se jedná o nemovitost nebo osobu – ručitele.

Máte-li zájem o půjčku na účet ihned, která vás nenapálí, je mnohem moudřejší využít jednoho z nezávislých srovnávačů, mezi které patří právě OneCredit. Srovnávače porovnávají nabídky pouze seriózních poskytovatelů nebankovních půjček, kteří nabízejí slušné úvěrové podmínky a nepožadují dokládání příjmů. Jako bonus je pak možné si půjčit i bez registru a neúčelově.

Díky nebankovním půjčkám máte možnost získat velmi rychle peníze na účet – schválení je téměř okamžité, přičemž schvalovatelnost těchto půjček je v rámci úvěrového segmentu vůbec nejvyšší. Možnosti nastavení úvěrových podmínek pak jsou neuvěřitelně flexibilní – velký rozsah výše úvěrů, délek splácení, možnosti využití peněz. Samozřejmostí pak je rychlá žádost o půjčku online.

Jak se zkoumá bonita klienta?

Podmínky rychlých nebankovních půjček jsou oproti bankovním značně benevolentnější. Měřítka posuzování výše příjmů nebo úvěrové historie potenciálního klienta jsou značně posunuté. Je nutné podotknout, že každý úvěrový poskytovatel musí „prozkoumat“ bonitu klienta. Tuto povinnost ošetřuje zákon o spotřebitelském úvěru vydaný ČNB. Zákon už se ovšem nezmiňuje o tom, jak konkrétně se má bonita klienta zkoumat. Jak se říká: „Co není zakázáno, je dovoleno“ a podle tohoto hesla se nebankovní společnosti chovají.

Nebankovní společnosti nahlížejí do online dostupných registrů, aby splnili svou zákonnou povinnost, co je však v registrech napsáno až tak rozhodující není. Rovněž jako potvrzení příjmů jim stačí čestné prohlášení žadatele. Nebankovní společnosti vám tak bez problémů nabídnou i půjčku bez dokládání příjmů nebo bez registru. Za výhodnější podmínky si pak nechávají od klientů platit vyšší úroky. Průměrný klient nebankovní společnosti je rizikovější než průměrný klient banky a toto riziko se projevuje právě o něco horšími úvěrovými podmínkami.

Charakteristika půjčky ihned na účet:

  1. Expresní schválení nebankovní půjčky

Žádosti o půjčku jsou zpracovávané a vyhodnocované okamžitě. To znamená, že peníze obdržíte ještě tentýž den, v ideálním případě už do 15 minut. Chápeme že lidé kteří hledají nebankovní půjčky ihned na účet, potřebují získat peníze okamžitě. Často se jedná o nouzové situace. To je důvod proč se snažíme udržovat proces zřízení půjčky co nejjednodušší a nejrychlejší.

  1. Půjčku získají i klienti s horší bonitou

Zřiďte si rychlou půjčku na účet, přestože máte negativní úvěrovou historii nebo problémy s dokazováním příjmů. Půjčku prostřednictvím OneCredit získá téměř každý. Vše od vyplnění online žádosti o půjčku až po převod peněz na účet je velmi přímočaré a rychlé – žádné odbočky nebo chytáky.

  1. Na žadatele jsou kladeny pouze minimální požadavky

Každý kdo hledá okamžitou půjčku online, musí splňovat pouze minimum. Z pochopitelných důvodů je třeba aby byl starší 18 let. Rovněž musí být vlastníkem bankovního účtu, na který budou převedeny peníze. Nakonec je třeba mít u sebe platný občanský průkaz. Při žádosti vyplňujete osobní údaje jako jméno a adresu bydliště, které se musí shodovat s informacemi uvedenými na dokladu.

  1. Široké možnosti úvěrového financování

Prostřednictvím rychlé půjčky ihned na účet lze financovat celou řadu výdajů od mimořádných nákupů elektroniky až po zaplacení dovolené. Vybírat můžete mezi splatnostmi v délce několika dnů až mnoha měsíců a půjčkami v řádech jednotek tisíců až po stovky. Na rozdíl od bankovních úvěrů, kde můžete čekat na schválení i několik dní, zde víte okamžitě na čem jste. Peníze máte na účtu obvykle do několika minut od podání žádosti.

Vybírejte z nejlepších poskytovatelů online půjček na účet!

Nalezení nejlepšího poměru cena/výkon není v rámci rychlých nebankovních půjček vůbec snadné. Základem je, vyhnout se nevýhodným úvěrovým podmínkám a získat půjčku s nejlepšími možnými úrokovými sazbami a nulovými skrytými poplatky. Na trhu existuje mnoho poskytovatelů půjček, které nabízejí lepší než průměrné úvěrové podmínky a přesně takové jsme vám schopni najít.

OneCredit je zde právě proto, aby vám pomohl najít ideálního poskytovatele okamžité půjčky. Získáte tak rychlý a snadný online přístup k penězům. Věnovat čas výběru správného poskytovatele je nesmírně důležité (a náročné) a přesně to děláme my za vás. Je třeba zkoumat celý trh do hloubky, zvážit všechna pro a proti a vybrat moudře tu nejvýhodnější půjčku.

Jak to funguje

  1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
  2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
  3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
  4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
  5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Získejte půjčku ihned na účet online

Recenze

Odešla nám lednička, klasicky těsně po záruční době. Bez lednice je to hlavně v letních měsících dost náročné. Potřebovali jsme tedy novou, ale já jsem na mateřské a manžel měl těsně před výplatou. Zažádali jsme si tedy o rychlou půjčku ihned na účet a za peníze koupili lednici. Půjčku ve výši 15 000 a splatností 30 dnů se nám dokonce podařilo splatit předčasně. Všechno proběhlo bez zádrhelů a rychle, navíc víme, kam se můžeme v budoucnu znovu obrátit.

Jako OSVČ mám neustálý problém s prokázáním svých příjmů. Znáte to, snažíte se optimalizovat daňové přiznání, abyste ušetřili a posléze vám v bance nechtějí na základě předloženého daňového přiznání půjčit. Proto si už několik let zřizuji nebankovní půjčky. V poslední době využívám na pokrytí krátkodobých finančních závazků OneCredit a nemůžu si stěžovat. Vždy se jim podaří najít mi půjčku přesně podle mých představ.

Časté dotazy

Jak rychle obdržím peníze?

Ve většině případů jsou finanční prostředky posílány na bankovní účet žadatele. To se provádí okamžitě po podpisu smlouvy. Peníze tak můžete mít už za 15 minut od podání žádosti. Naším cílem je, abyste měli prostředky na svém účtu co nejrychleji, záleží u jaké banky máte účet, v některých případech to může trvat déle.

Mohu zažádat o rychlou nebankovní půjčku i na pobočce nebo po telefonu?

Žádosti o půjčky se podávají výhradně online, je to jednak rychlejší a také pohodlnější. Proces zpracování žádosti je uzpůsoben, aby byl co nejrychlejší a uživatelsky nejpříjemnější, nemáte se tak čeho bát.

Jaké si účtujete poplatky za půjčky?

Předčasné splacení i mimořádná splátka jsou standardně zdarma. Poplatky jsou účtovány především za prodloužení splatnosti půjčky.

Jakým způsobem je půjčka na účet ihned splácena?

Splátky standardně zasíláte z účtu, na který byla půjčka vyplacena. Nejjednodušší je si nastavit ihned trvalý příkaz, abyste na datum další splátky nemuseli myslet.

Co mi hrozí, když nebudu schopný půjčku včas splácet?

Pokud víte, že nestihnete splatit půjčku včas, určitě kontaktujte poskytovatele úvěru. Bude se snažit vaši situaci pochopit a vyřešit ke spokojenosti obou stran. Standardně lze splátku půjčky za poplatek prodloužit či odložit.

Jak vysoké poplatky zaplatím za vyřízení půjčky bez doložení příjmů?

Poplatky se mění podle úvěrového poskytovatele. V našem srovnání však můžete nalézt i půjčky bez poplatků za vyřízení, případně si naopak vybrat z půjček, které mají nízké úroky nebo prodloužení splatnosti zdarma.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Nejnovější články z magazínu

Získání Peněz Ihned Online Přes PC

Získejte peníze na účet ihned a bez registru

Chtěli byste čerpat peníze ihned, ale v bance vám nevyšli z důvodu negativních záznamů v úvěrové historii vstříc? Nevadí, nabízíme vám řešení. Celá řada žadatelů s problémovou úvěrovou historií využívá možnosti zřízení půjčky na účet a bez registru. Tyto půjčky poskytují věřitelé, kteří nahlíží…

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo