skip to Main Content

Získejte peníze na účet ihned a bez registru

Chtěli byste čerpat peníze ihned, ale v bance vám nevyšli z důvodu negativních záznamů v úvěrové historii vstříc? Nevadí, nabízíme vám řešení. Celá řada žadatelů s problémovou úvěrovou historií využívá možnosti zřízení půjčky na účet a bez registru. Tyto půjčky poskytují věřitelé, kteří nahlíží do registrů dlužníků, ale každou žádost hodnotí individuálně na základě svých vlastních kritérií bonity klienta.

Získání peněz ihned online přes PC

Možná se vám v minulosti podařilo se zpozdit se splátkou, zapomněli jste na pokutu za jízdu na černo, nebo jste nezaplatili účet za energie, na konkrétním důvodu nezáleží, máte však pravděpodobně negativní záznam v registru dlužníků. Jak jste si asi ověřili, v bance získat peníze na účet ihned a bez registru není snadné, spíše nemožné, nicméně nemusíte věšet hlavu. Máme pro vás řešení, které nabízí hned několik výhod. Proč byste měli žádat o peníze na účet ihned právě zde?

  • Máte omezené možnosti – jak už jste pravděpodobně měli možnost sami si vyzkoušet, získat peníze ihned se záznamem v registru dlužníků není úplně snadné a vaše možnosti jsou omezené.
  • Okamžitě zjistíte, na čem jste – na OneCredit máte možnost půjčit si bez registru už za pár minut. Postačí vyplnit rychlou online žádost a okamžitě se dozvíte, zda na půjčku máte nebo nemáte nárok.
  • Expresní převod finančních prostředků na váš účet – jakmile je půjčka schválená, peníze jsou na váš účet odesílány bez jakékoliv prodlevy. Peníze tak na účtu budete mít ihned.
  • Půjčíme vám bez ručení – žadatelé povětšinou žádají o nižší částky, u kterých není požadován ručitel ani zástava nemovitosti.

Kdo poskytuje peníze na účet ihned a bez registru?

O zmiňovaný tip úvěru si můžete zažádat u řady institucí nebankovního charakteru, kteří poskytují žadatelům úvěry i přes negativní záznamy v registrech dlužníků. Do registrů nahlíží, většinou však poskytují pouze menší úvěry, a tak není problém získat peníze na účet ihned i přes tuto skutečnost. Co víc, řada žadatelů dokonce nabízí novým klientům první půjčku v omezené míře bez poplatku, a tak není výjimkou, že získáte peníze ihned a navíc zdarma, za předpokladu, že splatíte úvěr dle stanovených úvěrových podmínek.

Jak získat nejvýhodněji peníze na účet ihned?

Pokud se rozhodnete žádat o půjčku bez registru, měli byste si zřídit pouze takovou půjčku, kterou si budete moci dovolit splatit. To znamená, že byste měli jednotlivé nabídky porovnat. Můžete to udělat sami anebo využít služeb nějakého nezávislého srovnávače, jako je například ten náš.

Úrokové sazby půjček, u kterých je větší pravděpodobnost, že je získáte, jsou vyšší než průměrné. Proto se vyplatí využít srovnávač, abyste peníze ihned na účet nezískali za zbytečně vysokou cenu. Nikdo vám nerozmlouvá vlastní srovnání, s největší pravděpodobností však strávíte srovnáním mnoho času, není zaručeno, že se doberete ideálního výsledku, přičemž potřebujete zmíněné peníze ihned.

Doporučená půjčka ihned