skip to Main Content

Jak získat půjčku online bez potvrzení příjmu snadno a rychle?

Mnoho lidí si myslí, že je nemožné si půjčit bez potvrzení příjmu, protože věřitelé budou chtít vědět, kolik vyděláváte. Není to však pravda. Půjčka online bez potvrzení příjmu je nabízena celou řadou poskytovatelů a mnohdy i za poměrně zajímavých podmínek. Stačí, když využijete služeb srovnávače a ten vám vyhledá ty nejvýhodnější nabídky online půjček.

Půjčka bez zbytečného papírování

Poskytovatelé půjček bez potvrzení příjmů umožňují zřídit si půjčku i osobám bez stálého zaměstnání nebo OSVČ, kteří nechtějí nebo nemůžou doložit své příjmy. Jsou charakteristické kratší dobou splácení a vyšší úrokovou sazbou. Pokud je však splatíte včas, výraznou částku za tuto krátkodobou půjčku nepřeplatíte.

Je však nutné si uvědomit, že budete muset půjčku splatit, proto byste měli nějakými příjmy disponovat. Může se však jednat o brigády, dohody o provedení práce, důchod, nebo sociální dávky. Na původu a pravidelnosti příjmů žadatele nezáleží, proto jsou půjčky bez potvrzení příjmu online oblíbeným úvěrem mezi studenty, důchodci nebo právě drobnými podnikateli, kteří zvláště v současné době čelí řadě výzev.

Co může být alternativou k příjmům ze zaměstnání?

Alternativních příjmů existuje celá řada a lidé si často neuvědomují, že i když nemají stálé zaměstnání mají poměrně solidní šanci půjčku získat, včetně těch, kteří na peníze spěchají a hledají půjčku ihned na účet.

Jaké druhy příjmů mohou posloužit jako náhrada zaměstnaneckého poměru?

  • Starobní důchod
  • Invalidní důchod
  • Výživné nebo podpora na děti
  • Pravidelné výnosy z investic
  • Příjem od manžela/manželky
  • Brigády, DPČ, DPP
  • Vysokoškolská stipendia

Co je třeba zvážit před čerpáním půjčky bez doložení příjmu?

Před žádostí o jakoukoliv půjčku, bez ohledu na váš současný zaměstnanecký poměr, je důležité být k sobě upřímný ohledně své schopnosti půjčku splácet, jak bylo dohodnuto. I jediná drobná nesplacená půjčka se může negativně podepsat na vaší úvěrové historii a vy pak můžete mít v budoucnu problém se žádostí o hypotéku, nebo jiný tradiční bankovní úvěr.

Buďte tak realističtí ohledně své schopnosti pokrýt splátku (či splátky) úvěru po celou dobu trvání půjčky. Máte-li pochybnosti, zvažte, zda si raději nepůjčit nižší částku, kterou budete moci pohodlně splatit.

Pokud je však jedinou překážkou v žádosti o půjčku to, že nejste zaměstnaní (což může být často problém) a příjmy plynou z vaší samostatně výdělečné činnosti nebo brigád a jste schopní z tohoto příjmu půjčku pohodlně splatit, pak není důvod, proč nabídky půjčky bez doložení příjmu online nevyužít.

Kde získat půjčku bez doložení příjmu?

První možností je samozřejmě banka, tam ale většinou narazíte. Obvykle po vás bude vyžadovat doložení příjmu s výjimkou případů, kdy máte na bankovním účtu dostatečně velké pohyby a nabídne vám tzv. předschválený úvěrový rámec.

Pokud však se svou žádostí v bance neuspějete, celá řada nebankovních poskytovatelů se specializuje právě na online poskytování půjček bez doložení příjmu, které můžete získat poměrně snadno a velmi rychle.

Ptáte se, jak se jednoduše zorientovat v široké nabídce nebankovních půjček? Samozřejmě můžete jednotlivé nabídky porovnávat sami. Druhou a možná chytřejší možností pak je, využití nezávislého online srovnávače, který je schopný za vás porovnat nabídky jednotlivých online půjček bez doložení příjmu doslova za pár kliknutí myší. Ušetříte tak nejenom na přeplacené částce, ale také se vyhnete zbytečnému stresu.

Doporučená půjčka ihned