skip to Main Content

Věděli jste, že vaše půjčka před výplatou může být i bez poplatku?

Půjčky před výplatou jsou krátkodobé půjčky, které jsou ideální pro pokrytí nákladů na nepředvídatelné výdaje. Asi to všichni znáte, lednice se vám porouchá v nejméně vhodnou chvíli, kdy vám do výplaty ještě pár dní zbývá, nedoplatek za energie dorazí v nevhodnou chvíli jakbysmet. Jak by se vám ale líbila půjčka před výplatou bez poplatku? Není to tak známá věc, ale řada nebankovních společností nabízí svým klientům první půjčku zdarma. Proč tedy této akční nabídky nevyužít?

Půjčku získáte kdekoliv bez poplatku

Půjčka před výplatou je okamžitým řešením krátkodobé finanční potřeby často způsobené neočekávanými změnami příjmů nebo výdajů. Kromě toho, že je můžete získat i bez poplatku však mají řadu dalších výhod:

  • Žádné skryté poplatky – dopředu se seznámíte s úvěrovými podmínkami, abyste mohli provést plně informované rozhodnutí.
  • Žádné přísné kontroly registrů – požadavky na žadatele o půjčku před výplatou bez poplatku jsou poměrně benevolentní, a tak mohou o půjčku s úspěchem žádat i žadatelé s negativními záznamy v úvěrové historii.
  • Rychlá doba zpracování – jakmile vyplníte online žádost, získáte okamžitě rozhodnutí o tom, zda vám bude půjčka poskytnuta.
  • Okamžité čerpání půjčky – budete-li chtít čerpat půjčku před výplatou bez poplatku na váš bankovní účet, pak se peněz dočkáte doslova za pár minut.

Proč byste měli žádat o půjčku u OneCredit.cz?

O půjčku před výplatou bez poplatku lze žádat u OneCredit.cz dokonce opakovaně. Jako nezávislý srovnávač vám jsme schopní zařídit půjčku u vícero úvěrových poskytovatelů, a tak není problém postupně zažádat o půjčku bez poplatku u více společností. Vždy však doporučujeme nejdříve splatit stávající půjčku, než budete žádat o další. Chápeme, že občas není zbytí a půjčku si prostě musíte sjednat, nemělo by se však jednat o samozřejmé řešení.

Kromě toho pak myslíme na to, že negativní záznamy v registrech dlužníků mohou u řady žadatelů ztěžovat hledání úvěrového financování. U nás se toho bát nemusíte, neboť není problém získat i půjčku bez registru. Jak už jste možná slyšeli, věřitel do vašich registrů v takovém případě nahlíží, ale k hodnocení vaší bonity přistupuje individuálně, a tak ani drobné negativní záznamy v registrech dlužníků nejsou překážkou v úspěšné žádosti.

Je jasné, že pokud jste dočetli až sem, pak vás pravděpodobně trápí akutní finanční problémy, které je třeba vyřešit půjčkou před výplatou. A proč tedy nevyužít možnosti půjčit si bez poplatku? Volíte správně. Z dlouhodobého hlediska je však moudřejší, začít si budovat nějaké úspory, abyste se mohli pro příště sjednání půjčky před výplatou vyhnout. Začněte s tím tedy hned, jakmile půjčku před výplatou splatíte.

Proč žádat o rychlou půjčku online?

Odpověď je jednoduchá. Žadatelé o půjčku před výplatou obvykle potřebují peníze ihned. A jaký je nejrychlejší způsob, jak si můžete sjednat půjčku? Ano. Online. Díky využití moderních technologií je v dnešní době možné žádat o půjčky před výplatou online z pohodlí domova a k žádosti vám postačí třeba jenom mobilní telefon. Už žádné fronty na pobočkách, zdlouhavé papírování ani složité dokazování – prostě zvedněte telefon a vyplňte svou žádost.

Dnes, kdy je možné žádat o řadu půjček před výplatou bez poplatku, v podstatě ani příliš neriskujete. Ano, krátkodobé půjčky mohou být charakteristické vysokým RPSN, pokud však zažádáte o půjčku bez poplatku a splatíte svůj závazek včas, nepřeplatíte za úvěr ani korunu.

Doporučená půjčka ihned