skip to Main Content

Půjčka bez doložení příjmů

Peníze ihned může získat podnikatel, student i penzista

Online nezávazná žádost o půjčku

Hlavní výhody půjček bez příjmu

Půjčku může získat téměř každý

Půjčky bez doložení příjmů si může půjčit téměř kdokoliv. Ať už jste podnikatel, který optimalizuje své daňové přiznání, člověk s pracovní smlouvou na dobu určitou, student bez stabilních příjmů, maminka na mateřské dovolené nebo třeba důchodce.

Velký výběr půjček

Z velkého počtu půjček bez doložení příjmů si může vybrat doslova každý. Potřebujete rychle peníze? Pak je můžete mít na účtu za 15 minut. Máte zájem o půjčky v hotovosti, chcete-li na ruku? Máme pro vás řešení. Potřebujete si půjčit vyšší částku? Dokážeme vám pomoci.

Půjčky od spolehlivých poskytovatelů

Základem pro klidné spaní, je půjčka od seriózních poskytovatelů a přesně takové naleznete i u nás. Srovnáváme pro vás pouze půjčky od poskytovatelů, kteří se chovají transparentně a disponují ověřením od České národní banky.

Půjčka ihned bez doložení příjmů

Co si má člověk neznalý situace představit pod pojmem „půjčka bez doložení příjmů“? Zažádáte-li o tuto půjčku, poskytovatel od vás nebude chtít doložení výše příjmů od vašeho zaměstnavatele ani daňové přiznání v případě živnostníků či podnikatelů. Abychom byli úplně přesní: V případě všech žádostí, včetně těch o nebankovní půjčky, je nutné prověřovat výši příjmů. Nařízení ovšem nijak nedefinuje, jak má prověření vypadat a nebankovní společnosti jsou velmi benevolentní.

Půjčky bez doložení příjmů se řadí rovněž mezi rychlé půjčky. Protože poskytovatel půjčky nekontroluje příjmy klienta tak důkladně, je celá žádost značně urychlena. Nejčastěji poskytují rychlé půjčky nebankovní společnosti. Banky mohou v rychlosti konkurovat pouze za situace, že máte na osobním účtu dostatečné pohyby hotovosti. Banka vás v takovém případě informuje o výši tzv. předschválených limitů. Těmto šťastlivcům pak už stačí zažádat o půjčku prostřednictvím elektronického bankovnictví.

Takovou možnost má však minimum klientů. Většině žadatelů nezbývá nic jiného než zažádat o nebankovní půjčku.

Jak probíhá „ověření příjmů“?

Internet mění velkou část lidských činností a nejinak tomu je i u poskytování půjček. Díky elektronickým systémům si mohou nebankovní poskytovatelé půjček vytvořit poměrně přesný obrázek o vašich příjmech sami. Jsou tak schopní bez dalšího dotazování klienta, poskytovat jak rychlé půjčky bez dokládání příjmů tak i půjčky bez registru. Překážkou pak nemusí být ani exekuce žadatele. V takovém případě si však žadatel přijde na půjčku v maximální výši 10000 Kč. Často ihned vyřízenou půjčku lze použít právě na zaplacení exekuce. Splatnost těchto rychlých půjček se pak pohybuje do 30 dnů.

Charakteristika půjček bez dokládání příjmů:

  1. Online žádost a okamžité posouzení

O půjčku žádáte prostřednictvím online formuláře, kde zvolíte požadovanou částku a dobu splatnosti. Po zadání osobních údajů následuje posouzení, podpis smlouvy a konečné vyplacení finančních prostředků.

  1. Nemusíte nikam cestovat

Pokud nehledáte přímo půjčku bez doložení příjmů s výplatou na ruku, nebudete muset nikam cestovat. Veškeré záležitosti jsou vyřízeny z pohodlí vašeho domova, prostřednictvím počítače nebo mobilního telefonu.

  1. Peníze ihned na účtu

Čas hraje v našich životech stále důležitější roli, proto vám můžeme s radostí oznámit, že řada z nebankovních společností je schopna poslat peníze už za 15 minut od podání žádosti o půjčku.

  1. Půjčka i se záznamem v registru

Půjčky bez dokládání příjmů jsou často nižšího úvěrového rámce. Čím nižší je půjčovaná částka, tím mírnější jsou i požadavky na klienta. Šanci získat peníze tak mají i lidé s negativní úvěrovou historií.

  1. Dárek v podobě půjčky bez úroků a poplatků

Celá řada společností nabízí novým klientům první půjčku zdarma. Splatíte-li půjčku řádně dle splátkového kalendáře, nepřeplatíte ani korunu navíc.

Půjčka bez doložení příjmů jako pomoc dlužníkům!

Půjčku bez dokládání příjmů je možné vyplatit i na ruku. Hotovostní půjčka tak může být vhodnou alternativou pro dlužníky, kteří si nechtějí (nebo nemohou) nechat poslat peníze na účet. Mnoho z nebankovních společností posuzují žádosti velmi flexibilně a tak i zadlužení jedinci, mají šanci půjčku získat.

Vždy je však třeba myslet na to, že ať se jedná o půjčku bez doložení příjmů nebo bez registru, bude třeba půjčku splatit. Díky mírnějším podmínkám schvalování často získají půjčku i lidé, kteří zapomínají na splácení. Dostávají se tak do problémů, mezi které patří například dluhová spirála nebo exekuce. Předtím než uzavřete nějakou půjčku je potřeba důkladně myslet na to, že ji budete muset dříve nebo později splatit. Ve smlouvě o půjčce jsou často uvedené pokuty a sankce, které postihují žadatele v případě, že nebude půjčku řádně splácet.

Jak to funguje

  1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
  2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
  3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
  4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
  5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Vyřídíte ihned bez doložení příjmu

Recenze

Loni v létě jsem se chystala o prázdninách na brigádu do zahraniční. Potřebovala jsem peníze na letenku a samozřejmě nějakou hotovost do začátku. Bohužel mi žádná banka jako studentce půjčit nechtěla. Když jsem objevila OneCredit, zkusila jsem o půjčku zažádat a k mému překvapení mi byla bez problémů schválena. Půjčku jsem splatila předčasně, ještě v průběhu brigády.

Musím říct, že jsem měl v bance velký problém zažádat o půjčku. Jako začínající podnikatel jsem doposud nevyplňoval daňové přiznání a bez prokázání příjmů mi žádná banka půjčit nechtěla. Nakonec mi pomohli tady na OneCredit, když jsem na jejich kalkulačku narazil úplně omylem. Půjčku mi vyřídili obratem, dnes už je téměř splacená a já se chystám pořídit si další.

Časté dotazy

Na co lze peníze z půjčky bez příjmu využít?

Půjčky bez doložení příjmů jsou poskytované bezúčelově, to znamená, že je můžete použít v podstatě na cokoliv. Pořádně si však zamyslete nad nezbytností vašich výdajů, půjčku budete muset splatit.

Co si mám připravit před žádostí o půjčku?

Doklad totožnosti (OP nebo Pas), telefon, email a číslo bankovního účtu. Požadavky společností se mírně mění, ale ve většině případů to bude stačit.

Kolik získám peněz z půjčky bez doložení příjmů?

Výše úvěrů je hodně individuální. Záleží i na tom, zda si chcete půjčit bez registru či nikoliv. Půjčit si však můžete částku od jednotek tisíc až po desetitisíce korun.

Jak dlouho budu čekat na peníze?

V některých případech se můžete těšit na peníze na bankovním účtu už do 15 minut, na vyšší částky si můžete počkat do druhého dne.

Jak dlouho budu půjčku splácet?

Záleží hodně na tom kolik si půjčíte. U rychlých půjček ihned se pohybuje splatnost do 30 dnů. U vyšších půjček to mohou být i měsíce.

Jak vysoké poplatky zaplatím za vyřízení půjčky bez doložení příjmů?

Poplatky se mění podle úvěrového poskytovatele. V našem srovnání však můžete nalézt i půjčky bez poplatků za vyřízení, případně si naopak vybrat z půjček, které mají nízké úroky nebo prodloužení splatnosti zdarma.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Nejnovější články z magazínu

Půjčka Bez Zbytečného Papírování

Jak získat půjčku online bez potvrzení příjmu snadno a rychle?

Mnoho lidí si myslí, že je nemožné si půjčit bez potvrzení příjmu, protože věřitelé budou chtít vědět, kolik vyděláváte. Není to však pravda. Půjčka online bez potvrzení příjmu je nabízena celou řadou poskytovatelů a mnohdy i za poměrně zajímavých podmínek.…

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo