skip to Main Content

Rychlá půjčka bez registru ihned

Získejte i vy půjčku bez registru a dokládání svých příjmů

Online nezávazná žádost o půjčku

Výhody půjčky bez registru

Jistá půjčka bez registru

Přestože při vyřizování půjčky bez registru může být přesto do registru dlužníků nahlíženo, ani negativní výsledek neovlivní vaši šanci na získání půjčky. Žádat o půjčku proto mohou i zájemci, kteří mají za sebou problémovou minulost. Tato půjčka je zkrátka jistá.

Půjčka bez registru ihned na účet

Nikdo nechce při žádosti o půjčku čekat na své peníze dlouhé dny, ba dokonce týdny. Díky urychlení celého procesu vám rychlá půjčka bez registru garantuje, že budete mít peníze na svém účtu do několika minut po podepsání žádosti.

Pohodlné vyřízení z domova

Díky jednoduchému online procesu můžete svou půjčku vyřídit kdekoliv a během několika minut. Navíc i mimo běžné úřední hodiny. Díky tomu můžete mít peníze na účtě klidně i v neděli pozdě večer. Pokud snad nedojde k automatickému schválení půjčky online, poté je nutné počkat na úřední hodiny a manuální schválení pracovníkem společnosti.

Půjčka bez registru a potvrzení příjmů

Schází vám do výplaty pár tisíc nebo vás potkaly neočekávané výdaje? Obáváte se, že vám vaše banka půjčku neschválí? Zažádejte si o půjčku u některé z důvěryhodných nebankovních společností.

Co je to půjčka bez registru?

Může se to stát každému. Stačí jedna návštěva zubaře, rozbitá pračka nebo jiný neočekávaný výdaj, a peníze z rodinného rozpočtu nestačí vašim výdajům. Jak ale tuto situaci co nejrychleji řešit? Zkuste spolehlivou půjčku bez registru.

Půjčka bez registru a potvrzení příjmů je půjčka, která je k dispozici pro každého bez rozdílu. Tento druh půjčky nabízí množství nebankovních společností, které mnohdy přináší ten nejvýhodnější úrok na trhu. Rychlá půjčka bez registru neskrývá žádné záludné podmínky, jediné, co musíte splnit, je dostát svým platebním závazkům a tuto půjčku včas splácet.

Při sjednání půjčky musí všechny bankovní i nebankovní společnosti nahlížet do registru dlužníků a přihlížet též k pravidelným příjmům všech žadatelů. To je dáno zákonem. Tato rychlá půjčka ihned však všem zájemcům garantuje, že ani možný záznam v registru dlužníků nemusí znamenat zamítnutí půjčky. Přináší tak mnohem více šancí i žadatelům, kteří by jinak měli se získáním výhodné půjčky problém.

Jak zažádat o půjčku bez registru

Půjčka bez registru umí být férová a často nabízí velmi konkurenceschopné úrokové sazby, které nenabízí žádná bankovní společnost.

Vyplnit žádost o krátkodobou půjčku bez registru je snadné. Stačí uvést vaše nacionále jako jsou jméno nebo adresa a dále si nastavit parametry půjčky. Nemusíte se bát, s vašimi osobními údaji bude nakládáno se vší opatrností dle 110/2019 Sb. Zákona o zpracování osobních údajů. Všechny detaily včetně doby splácení a RPSN se dozvíte včas, ještě před podepsáním žádosti. Online žádost o nebankovní půjčku bez registru je zcela nezávazná. Spočítejte si, kolik peněz si můžete půjčit.

Celý proces vyřízení půjčky:

 • 1. V našem formuláři zvolíte, kolik peněz si chcete půjčit, a jak budete půjčku splácet
 • 2. Potvrdíte a odešlete online žádost
 • 3. Žádost bude co nejdříve zhodnocena, o výsledku budete informováni
 • 4. Po schválení půjčky obdržíte veškerou smluvní dokumentaci, kterou po přečtení potvrdíte elektronickým podpisem
 • 5. Na vámi uvedený účet vám bude připsána požadovaná částka peněz
 • 6. Po zaplacení všech splátek můžete žádat o další půjčku

Na OneCredit.cz je vám k dispozici i dlouhodobá půjčka bez registru. Půjčit si můžete až 1 000 000 Kč, dobu splácení a výši splátek si potom nastavíte přesně podle svých požadavků.

Je půjčka bez registru bezpečná?

První otázkou, kterou byste si měli položit předtím, než zažádáte o půjčku, je, zda je to opravdu jediný možný způsob řešení vaší momentální situace. Pokud opravdu dojdete k rozhodnutí, že nemůžete jednat jinak, věnujte výběru půjčky zvýšenou pozornost. Právě na OneCredit.cz máte jistotu, že vaše půjčka pochází pouze a výhradně od renomovaného věřitele.

Každá půjčka, kterou si nastavíte rozumně a podle svých reálných možností, je pro vás bezpečná. Ujistěte se, že máte před každou splátkou na účtě dostatečný finanční obnos, a nebudete mít sebemenší problém.

Vzhledem k široké nabídce půjček bez registru, které jsou na trhu k dispozici, je dnes velmi snadné takovou půjčku získat. Pro žadatele, kteří si půjčují poprvé, bývá dokonce sjednání zcela zdarma. Pokud tedy patříte k těmto klientům, můžete si zdarma vyzkoušet, zda daná půjčka opravdu funguje a zda funguje právě pro vás a váš rozpočet.

Rozhodnutí je zcela na vás, ale pozitiva mluví sama za sebe:

 1. Rychlá půjčka bez registru je vyřízena do několika minut
 2. Peníze máte na účtě do čtvrt hodiny od schválení
 3. Půjčku můžete dostat, i když máte záznam v registru

Na co si mohu půjčit?

Při půjčení peněz nejste vázáni žádným omezením, peníze můžete použít na cokoliv, co chcete. Nikdo vám nebude říkat, jak a za co je máte utratit. I to je důvod, proč je spolehlivá půjčka bez doložení příjmů mezi zájemci tak oblíbená. Finanční pomoc se může hodit opravdu každému, nejde o nic, za co by se měl člověk stydět.

Na co si Češi nejčastěji půjčují?

Spotřební elektronika30 %
Bílá elektronika24 %
Koupě auta/motocyklu22 %
Zařízení bytu15 %
Rekonstrukce bydlení13 %
Kuchyňské spotřebiče10 %
Splácení předchozí půjčky5 %
Dovolená a zážitky2 %
Sportovní vybavení2 %
Rodinné události1 %
Studium a vzdělávání1 %
Zdraví1 %

Celkový součet je vyšší než 100 %, bylo možné vybrat více odpovědí. Zdroj: NMS Market Research, 2018

Proč sjednat půjčku bez registru právě na OneCredit.cz?

Nyní už víte, jaké jsou výhody a nevýhody rychlé půjčky bez registru a doložení příjmů. Níže vám přinášíme důvody, proč si tuto půjčku vybrat přímo u nás na OneCredit.cz. Bojujeme za dostupné půjčky pro všechny žadatele. Naším cílem je vytvářet bezpečné prostředí, ve kterém si každý bez rozdílu najde půjčku šitou přesně na míru jeho požadavkům. Rychle, bezpečně a spolehlivě.

 1. Výběr pouze z důvěryhodných věřitelů s certifikátem od ČNB
 2. Půjčka pro každého včetně zájemců se záznamem v registru
 3. Rychlé vyřízení půjčky bez dokládání výše příjmu
 4. Vysoká šance schválení úvěru pro více zájemců
 5. Vše vyřídíte online, včetně podpisu smlouvy a zřízení úvěru

Jak to funguje

 1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
 2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
 3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
 4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
 5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Jistá půjčka bez registru

Recenze

Odešla nám lednička, klasicky těsně po záruční době. Bez lednice je to hlavně v letních měsících dost náročné. Potřebovali jsme tedy novou, ale já jsem na mateřské a manžel měl těsně před výplatou. Zažádali jsme si tedy o rychlou půjčku ihned na účet a za peníze koupili lednici. Půjčku ve výši 15 000 a splatností 30 dnů se nám dokonce podařilo splatit předčasně. Všechno proběhlo bez zádrhelů a rychle, navíc víme, kam se můžeme v budoucnu znovu obrátit.

Jako OSVČ mám neustálý problém s prokázáním svých příjmů. Znáte to, snažíte se optimalizovat daňové přiznání, abyste ušetřili a posléze vám v bance nechtějí na základě předloženého daňového přiznání půjčit. Proto si už několik let zřizuji nebankovní půjčky. V poslední době využívám na pokrytí krátkodobých finančních závazků OneCredit a nemůžu si stěžovat. Vždy se jim podaří najít mi půjčku přesně podle mých představ.

Nejčastěji kladené dotazy

Budu muset dokládat nějaké dokumenty?

Celý proces vyplnění žádosti probíhá online, není tedy třeba fyzicky posílat žádné dokumenty. K vyplnění údajů vám stačí občanský průkaz. Pokud bude třeba dokládat nějaké dokumenty, stačí pořídit fotokopii mobilním telefonem a tuto přiložit jako přílohu.

Co je to registr dlužníků?

Registr dlužníků, též úvěrový registr, je databáze, která eviduje osoby, které jsou pozadu se splácením svých půjček. Do tohoto registru nahlíží bankovní a nebankovní organizace vždy předtím, než schválí nebo zamítnou žádost o půjčku.

Proč se nahlíží do registru, když se půjčka jmenuje “půjčka bez registru”?

Povinnost nahlížet do registru dlužníků je dána zákonem. Na “půjčku bez registru” ale mohou dosáhnout i žadatelé, kteří v tomto registru mají nějaký negativní záznam. Půjčku bez registru proto může získat mnohem větší počet žadatelů.

Kdy obdržím na účet peníze?

Po schválení žádosti o půjčku vám budou peníze na účet připsány do několika minut. Ihned poté je můžete používat dle své libosti.

Má tato půjčka nějaké skryté podmínky?

Půjčka bez registru neobsahuje žádné skryté podmínky. Vše je transparentní, všechny detaily se dozvíte ještě před podepsáním žádosti. Naším cílem není klamat žadatele, ale naopak vytvářet bezpečné prostředí, ve kterém si každý bez rozdílu najde půjčku šitou přesně na míru jeho požadavkům.

Jak vysoké poplatky zaplatím za vyřízení půjčky bez doložení příjmů?

Poplatky se mění podle úvěrového poskytovatele. V našem srovnání však můžete nalézt i půjčky bez poplatků za vyřízení, případně si naopak vybrat z půjček, které mají nízké úroky nebo prodloužení splatnosti zdarma.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Nejnovější články z magazínu

Získání Peněz Ihned Online Přes PC

Získejte peníze na účet ihned a bez registru

Chtěli byste čerpat peníze ihned, ale v bance vám nevyšli z důvodu negativních záznamů v úvěrové historii vstříc? Nevadí, nabízíme vám řešení. Celá řada žadatelů s problémovou úvěrovou historií využívá možnosti zřízení půjčky na účet a bez registru. Tyto půjčky poskytují věřitelé, kteří nahlíží…

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo