skip to Main Content

Půjčka do výplaty pro každého

Zažádejte si o půjčku, která okamžitě vyřeší vaše dočasné finanční problémy

Online nezávazná žádost o půjčku

Hlavní výhody rychlé půjčky do výplaty

Půjčit si může opravdu každý

Půjčka před výplatou je obvykle menším úvěrem, který si nevyžaduje žádné složité zkoumání bonity klienta. Žádat o půjčku tak mohou i problémový klienti s negativními záznamy v registru dlužníků, případně zájemci, kteří nechtějí dokládat své příjmy.

Výplata peněz ihned

Ať už si zvolíte výplatu peněz na ruku nebo na účet, půjčka je díky zkrácenému procesu ověřování bonity velmi rychle vyřízena. Zvolíte-li převod finančních prostředků na účet, můžete se dočkat peněz už za čtvrt hodiny.

Možnost nonstop vyřízení

Protože jsou žádosti o půjčku posuzovány automatem, můžete o půjčku před výplatou žádat i mimo oficiální úřední hodiny. Až v případě, že nedojde k automatickému strojovému schválení žádosti o úvěr, přichází na řadu manuální schvalovací proces prováděný pracovníkem.

Půjčka do výplaty ihned pro každého

Potřebujete rychlou finanční injekci? Porozhlížíte se po internetu po půjčkách do výplaty pro každého? Pak jste správně zde na stránkách OneCredit. Ať už hledáte rychlou půjčku do výplaty, půjčku s výplatou ihned na účet nebo půjčku před výplatou bez registru, trefili jste se do černého. Zde můžete žádat o rychlé online půjčky nonstop.

Co jsou přesně půjčky před výplatou?

Pokud si uzavřete půjčku před výplatou, vyhnete se sankcím, které hrozí za nezaplacené účty, starší půjčky po splatnosti nebo přečerpání bankovních kontokorentů. Tento typ úvěru je rychlou alternativou k tradiční půjčce a může být velmi užitečný v mimořádných situacích, neboť o něj můžete žádat nonstop.

Možná musíte zaplatit opravu automobilu, za služby veterináře nebo cokoliv jiného, co jste neočekávali. Stejně jako mnoho jiných lidí nemáte uložené peníze stranou. V takovém případě využijete půjčku před výplatou, která má obvykle splatnost do jednoho měsíce. To znamená, že ji musíte určitě po výplatě splatit – odtud také pochází onen název.

Je možné také zažádat o půjčku před výplatou bez registru?

Ano, existuje řada poskytovatelů půjček, kteří vám nabídnou půjčku před výplatou i se záznamem v registru dlužníků.

Nejprve je třeba vyplnit jednoduchou žádost, což je proces, který vám zabere pouhých 5 minut. Hned zjistíte, že jsme féroví ohledně smluvních podmínek a nabízíme velmi konkurenční úrokové sazby. Také se nebudete potýkat s žádnými skrytými podmínkami, ať už jste nebo nejste problémový klient. Pouze nesmíte být v platební neschopnosti.

Otázky v žádosti o půjčku bez nahlížení do registru nejsou nijak záludné. Nebudete tak muset dohledávat žádné dokumenty ani hledat data, na která už sedl prach. Kromě toho i ochráníme vaše osobní informace. Proto se nemusíte bát, že by se snad někdo dověděl o vašem záznamu v registru dlužníků. Okamžitě zjistíte, zda jsme vám půjčku před výplatou bez registru schválili a peníze obratem převedeme na váš účet.

Kromě toho můžete také použít peníze, které vám budou poskytnuty, jak chcete. Nejsou kladena žádná omezení, pokud jde o způsob, jak mají být peníze utraceny.

Jsou půjčky před výplatou bezpečné?

Ano, limity těchto úvěrů jsou poměrně nízké. Proto by pro vás jejich splácení nemělo představovat existenční problém. Pokud si navíc budete půjčovat poprvé, řada společností vám půjčí peníze úplně zdarma. Říkáte si, jak je to možné? Konkurence na trhu je velmi ostrá, a tak se snaží společnosti různými způsoby zaujmout nové klienty, aby si půjčili právě u jejich společnosti.

Jednou z těchto marketingových strategií je právě první půjčka před výplatou zdarma. Noví klienti si tak mohou bez rizika vyzkoušet, jak daná půjčková společnost funguje, aniž by přeplatili na úrocích, byť jen korunu. Získáte tak půjčku ihned na účet, zcela zdarma.

 • Vyplnění žádosti zabere jenom 5 minut
 • Okamžitě se dozvíte rozhodnutí
 • Můžete si půjčit i bez registru
 • Výplata hotově i ihned na účet

Na co se půjčky před výplatou nejčastěji používají?

Půjčky do výplaty pro každého jsou velmi oblíbené a vůbec není divu. Nouzová finanční situace se může přihodit každému a je zcela přirozené pokusit se ji řešit co nejrychleji a nejjednodušeji. Určitě se nejedná o nejlevnější úvěrovým produkt, není to však tak černé, jak se můžete někde dočíst.

Protože se jedná o krátkodobé půjčky, může se zdát RPSN jako velmi vysoké, to je však způsobeno do značné míry právě krátkou dobou splácení. Půjčky před výplatou ve skutečnosti tak drahé nejsou. Nakonec se ukazují jako levnější než dlouhodobé bankovní úvěry, alespoň pokud budeme tyto úvěry porovnávat z hlediska přeplacené částky. Z tohoto pohledu vyjde mnohem levněji krátkodobá půjčka s vysokým úrokem než dlouhodobá s úrokem nižším.

Rychlé půjčky do výplaty jsou navíc schvalovány už za pár minut – transakce obvykle trvají méně než 15 minut, a to je obrovská výhoda oproti nejistému a zdlouhavému postupu v bance. Pro nikoho asi není novinka, že velká část z českých občanů musí spoléhat na různé kontokorenty nebo kreditní karty, aby překlenula mezeru mezi výplatami. Půjčka před výplatou však může být skvělou alternativou, zvlášť pro žadatele, kteří hledají půjčku bez nahlížení do registru nebo bez doložení příjmu.

Nejčastější využití půjček před výplatou

Platba za služby (telefony, elektřina, plyn)37 %
Nakupování jídla a další běžné výdaje34 %
Placení dalších nepravidelných účtů30 %
Úhrada pohotovostních situací24 %
Placení nájmu nebo splátky hypotéky20 %
Splátky jiných půjček (vyhnutí se úhrady poplatku za prodlení splácení)17 %
Nezařazeno6 %

celkový součet je vyšší než 100 %, bylo možné vybrat více odpovědí

Zvláště rychlé půjčky před výplatou jsou hojně využívány. Jedna z nejdůležitějších pouček, kterou si musíte zapamatovat zní: „Buďte opatrní a vždy si půjčujte pouze nejnutnější částky, nikdy ne více.“ Je velmi snadné přecenit své síly a zde začínají problémy.

Abyste předešli tomuto scénáři, udělejte finální rozhodnutí o půjčce až poté, co zvážíte všechny ostatní možnosti a alternativy. Když se skutečně rozhodnete si půjčit, ujistěte se, že jste se rozhodli půjčit u skutečně renomovaného věřitele, což by právě na stránkách OneCredit neměl být problém.

Proč byste si měli pořídit půjčku do výplaty?

Zvážili jste všechna pro a proti a rozhodli jste se zřídit si půjčku? Dáme vám hned několik důvodů, proč si ji pořídit právě zde:

 • Důvěryhodní věřitelé

Zde si půjčujete peníze pouze od důvěryhodných věřitelů, kteří jsou prověřeni léty praxe a jsou držiteli osvědčení ČNB.

 • Půjčka pro každého

Ať hledáte půjčku do výplaty s převodem peněz ihned na účet nebo půjčku bez příjmů či bez registru jste na správném místě.

 • Vysoká schvalovatelnost

Víme, že každý žadatel je unikátní, proto je přistupováno ke každé žádosti velmi individuálně

 • Žádné papírování

Máme rádi přírodu, proto je celý proces žádosti velmi jednoduchý a realizovatelný online, bez nutnosti tisku jakýchkoliv papírů.

Pokud skutečně hledáte půjčku do výplaty pro každého, už nemusíte hledat dále. Zde se dočkáte rychlé a snadné výplaty peněz, i když máte negativní úvěrovou historii. Naším cílem je poskytovat spolehlivé a efektivní služby, abyste nemuseli žít ve strachu, i když momentálně zápasíte s osobní finanční krizí.

Jak to funguje

 1. Podáte žádost o půjčku prostřednictvím online formuláře.
 2. Žádost je zhodnocena, odsouhlasena a následně vám je zaslána úvěrová dokumentace.
 3. Přečtěte si smluvní podmínky, které odsouhlasíte elektronickým podpisem.
 4. Peníze jsou převedeny na účet uvedený v žádosti o půjčku.
 5. Po splacení závazků dle splátkového kalendáře, můžete žádat o další půjčku.
Získejte půjčku ihned na účet online

Recenze

Odešla nám lednička, klasicky těsně po záruční době. Bez lednice je to hlavně v letních měsících dost náročné. Potřebovali jsme tedy novou, ale já jsem na mateřské a manžel měl těsně před výplatou. Zažádali jsme si tedy o rychlou půjčku ihned na účet a za peníze koupili lednici. Půjčku ve výši 15 000 a splatností 30 dnů se nám dokonce podařilo splatit předčasně. Všechno proběhlo bez zádrhelů a rychle, navíc víme, kam se můžeme v budoucnu znovu obrátit.

Jako OSVČ mám neustálý problém s prokázáním svých příjmů. Znáte to, snažíte se optimalizovat daňové přiznání, abyste ušetřili a posléze vám v bance nechtějí na základě předloženého daňového přiznání půjčit. Proto si už několik let zřizuji nebankovní půjčky. V poslední době využívám na pokrytí krátkodobých finančních závazků OneCredit a nemůžu si stěžovat. Vždy se jim podaří najít mi půjčku přesně podle mých představ.

Na co se často ptáte?

Jak to celé funguje?

Chcete-li požádat o úvěr, jednoduše vyplňte online žádost. Trvá to jen několik minut a okamžitě od nás obdržíte odpověď.

Je třeba posílat nějaké dokumenty?

U našeho plně online systému není třeba fyzicky odesílat žádné dokumenty. Postačí vám smartphone, kterým pořídíte fotografii vašich dokladů a přidáte ji jako přílohu k žádosti. Opravdu už to nemůže být snazší.

Můžu získat půjčku před výplatou bez nahlížení do registru?

Prakticky se musí ze zákona do registrů dlužníků nahlížet při každé žádosti. Většina prohřešků v úvěrové historii však na schválení úvěru nemá vliv. Každá žádost se řeší individuálně.

Za jak dlouho dostanu peníze?

Jakmile obdržíme všechny potřebné informace, proces je obvykle dokončen už do 15 minut. Žádosti jsou ve většině případů schvalovány automatem.

Jak se půjčka před výplatou splácí?

Splácení vaší půjčky je velmi jednoduché. Úplně nejsnadnější je si nastavit příkaz k úhradě, pár dní po vaší výplatě, abyste půjčku bez problému splatili.

Reprezentativní příklad

Výše půjčky 100 000 Kč na 60 měsíců při měsíční splátce 1 878 Kč, pevná úroková sazba 4,8 % p. a., RPSN 4,9 %. Celková částka splatná spotřebitelem 112 680 Kč.

Nejnovější články z magazínu

Partneři

Equa bank logo
Česká spořitelna logo
Moneta Money Bank logo
Home Credit logo
Zaplo logo
Provident logo
Hello bank logo
Půjčka 7 logo
Crediton logo
Profi Credit logo